Hvis du ønsker at lave et træningshold kan du skrive til os på: sportsrumifolkets@gmail.com
Sportsrummet
Marts 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
fredag 1. marts
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 15:30
yoga på måtter - 42439939
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 2. marts
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 3. marts
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session
mandag 4. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 5. marts
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 6. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 7. marts
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 8. marts
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 9. marts
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 10. marts
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 11. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 12. marts
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 13. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 14. marts
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 15. marts
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 16. marts
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 17. marts
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 18. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 19. marts
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 20. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 21. marts
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 22. marts
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 23. marts
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 24. marts
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 25. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 26. marts
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 27. marts
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 28. marts
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 29. marts
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 30. marts
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 31. marts
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
April 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
mandag 1. april
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 2. april
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 3. april
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 4. april
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 5. april
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 6. april
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 7. april
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 8. april
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 9. april
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 10. april
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 11. april
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 12. april
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 13. april
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 14. april
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 15. april
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 16. april
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 17. april
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 18. april
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 19. april
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 20. april
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 21. april
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 22. april
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 23. april
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 24. april
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 25. april
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 26. april
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 27. april
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 28. april
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 29. april
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 30. april
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
Maj 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
onsdag 1. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 2. maj
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 3. maj
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 4. maj
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 5. maj
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 6. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 7. maj
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 8. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 9. maj
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 10. maj
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 11. maj
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 12. maj
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 13. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 14. maj
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 15. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 16. maj
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 17. maj
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 18. maj
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 19. maj
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 20. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 21. maj
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 22. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 23. maj
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 24. maj
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 25. maj
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 26. maj
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 27. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 28. maj
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 29. maj
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 30. maj
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 31. maj
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
Juni 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
lørdag 1. juni
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 2. juni
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 3. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 4. juni
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 5. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 6. juni
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 7. juni
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 8. juni
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 9. juni
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 10. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 11. juni
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 12. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 13. juni
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 14. juni
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 15. juni
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 16. juni
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 17. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 18. juni
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 19. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 20. juni
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 21. juni
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 22. juni
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 23. juni
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 24. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 25. juni
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 26. juni
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 27. juni
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 28. juni
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 29. juni
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 30. juni
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
Juli 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
mandag 1. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 2. juli
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 3. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 4. juli
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 5. juli
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 6. juli
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 7. juli
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 8. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 9. juli
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 10. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 11. juli
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 12. juli
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 13. juli
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 14. juli
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 15. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 16. juli
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 17. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 18. juli
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 19. juli
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 20. juli
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 21. juli
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 22. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 23. juli
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 24. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 25. juli
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 26. juli
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 27. juli
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 28. juli
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 29. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 30. juli
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 31. juli
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
August 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
torsdag 1. august
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 2. august
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 3. august
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 4. august
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 5. august
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 6. august
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 7. august
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 8. august
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 9. august
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 10. august
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 11. august
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 12. august
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 13. august
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 14. august
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 15. august
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 16. august
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 17. august
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 18. august
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 19. august
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 20. august
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 21. august
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 22. august
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 23. august
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 24. august
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 25. august
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 26. august
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 27. august
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 28. august
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 29. august
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 30. august
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 31. august
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
September 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
søndag 1. september
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 2. september
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 3. september
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 4. september
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 5. september
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 6. september
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 7. september
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 8. september
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 9. september
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 10. september
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 11. september
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 12. september
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 13. september
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 14. september
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 15. september
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 16. september
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 17. september
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 18. september
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 19. september
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 20. september
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 21. september
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 22. september
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 23. september
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 24. september
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 25. september
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 26. september
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 27. september
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 28. september
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 29. september
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
mandag 30. september
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
Oktober 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
tirsdag 1. oktober
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 2. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 3. oktober
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 4. oktober
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 5. oktober
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 6. oktober
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 7. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 8. oktober
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 9. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 10. oktober
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 11. oktober
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 12. oktober
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 13. oktober
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 14. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 15. oktober
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 16. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 17. oktober
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 18. oktober
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 19. oktober
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 20. oktober
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 21. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 22. oktober
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 23. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 24. oktober
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 25. oktober
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 26. oktober
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 27. oktober
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 28. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 29. oktober
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 30. oktober
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 31. oktober
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
November 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
fredag 1. november
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 2. november
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 3. november
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 4. november
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 5. november
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 6. november
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 7. november
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 8. november
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 9. november
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 10. november
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 11. november
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 12. november
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 13. november
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 14. november
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 15. november
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 16. november
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 17. november
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 18. november
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 19. november
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 20. november
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 21. november
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 22. november
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 23. november
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 24. november
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 25. november
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 26. november
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 27. november
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 28. november
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 29. november
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 30. november
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
December 2024
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
søndag 1. december
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 2. december
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 3. december
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 4. december
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 5. december
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 6. december
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 7. december
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 8. december
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 9. december
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 10. december
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 11. december
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 12. december
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 13. december
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 14. december
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 15. december
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 16. december
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 17. december
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 18. december
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 19. december
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 20. december
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 21. december
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 22. december
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 23. december
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 24. december
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 25. december
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 26. december
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 27. december
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 28. december
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 29. december
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
mandag 30. december
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 31. december
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
Januar 2025
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
onsdag 1. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 2. januar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 3. januar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 4. januar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 5. januar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 6. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 7. januar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 8. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 9. januar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 10. januar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 11. januar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 12. januar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 13. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 14. januar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 15. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 16. januar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 17. januar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 18. januar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 19. januar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 20. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 21. januar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 22. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 23. januar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 24. januar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 25. januar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 26. januar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 27. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 28. januar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 29. januar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 30. januar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 31. januar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
Februar 2025
mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
lørdag 1. februar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 2. februar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 3. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 4. februar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 5. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 6. februar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 7. februar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 8. februar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 9. februar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 10. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 11. februar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 12. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 13. februar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 14. februar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 15. februar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 16. februar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 22:00
Mercury house practice 25532515
Mercury house practice 25532515
18:30 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 17. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 18. februar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 19. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 20. februar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 21. februar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 21:00
Fri træning på måtter41180117
Fri træning på måtter41180117
19:00 – 21:00
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
lørdag 22. februar
-
10:00 – 11:30
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
10:00 – 11:30
Gentager ugentligt
-
13:00 – 15:00
Tai Chi med Tao - 60676946
Tai Chi med Tao - 60676946
13:00 – 15:00
Gentager ugentligt
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 19:00
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
16:00 – 19:00
Gentager ugentligt
søndag 23. februar
-
10:00 – 12:00
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Muay Thai
Muay Thai
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
14:30 – 18:30
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
14:30 – 18:30
Gentager ugentligt
-
19:00 – 22:00
House Session
House Session
19:00 – 22:00
Gentages månedligt
mandag 24. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness Arek 71846644
Fitness Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:00
Tap Dance 27287414
Tap Dance 27287414
17:00 – 18:00
Gentager ugentligt
-
18:00 – 21:00
Sukamadans med Igokoloo *
Sukamadans med Igokoloo *
18:00 – 21:00
Gentager ugentligt
tirsdag 25. februar
-
10:00 – 12:30
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
Folkets Tai Chi Viggo 21497628
10:00 – 12:30
Gentager ugentligt
-
12:30 – 14:30
Hatha Yoga With Row 22360730
Hatha Yoga With Row 22360730
12:30 – 14:30
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:30
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
17:00 – 18:30
Gentager ugentligt
-
18:30 – 20:00
Muay Thai!
Muay Thai!
18:30 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:00 – 22:00
Gentager ugentligt
onsdag 26. februar
-
15:00 – 16:00
Fitness med Arek 71846644
Fitness med Arek 71846644
15:00 – 16:00
Gentager ugentligt
-
16:00 – 20:00
Dapka Palæstinensisk Folkedans
Dapka Palæstinensisk Folkedans
16:00 – 20:00
Gentager ugentligt
-
20:00 – 23:00
House Session - 42439939*
House Session - 42439939*
20:00 – 23:00
Gentager ugentligt
torsdag 27. februar
-
8:00 – 9:00
Morning Muay Thai with Phichet
Morning Muay Thai with Phichet
8:00 – 9:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 18:45
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
17:00 – 18:45
Gentager ugentligt
-
19:15 – 21:30
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
19:15 – 21:30
Gentager ugentligt
-
21:30 – 23:00
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
21:30 – 23:00
Gentager ugentligt
fredag 28. februar
-
10:00 – 12:00
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
Wing Tsun selvforsvar - 27281923
10:00 – 12:00
Gentager ugentligt
-
17:00 – 19:00
Flamenco - for alle 50300851
Flamenco - for alle 50300851
17:00 – 19:00
Gentager ugentligt
-
19:00 – 20:30
Facilitated Sparring (Muay Thai)
Facilitated Sparring (Muay Thai)
19:00 – 20:30
Gentager sig hver 2 uger
-
20:30 – 22:00
Capoeira Training - 42717085
Capoeira Training - 42717085
20:30 – 22:00
Gentager ugentligt
Sportsrummet
Marts 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
fredag 1. marts
|
lørdag 2. marts
|
søndag 3. marts
|
||||
mandag 4. marts
|
tirsdag 5. marts
|
onsdag 6. marts
|
torsdag 7. marts
|
fredag 8. marts
|
lørdag 9. marts
|
søndag 10. marts
|
mandag 11. marts
|
tirsdag 12. marts
|
onsdag 13. marts
|
torsdag 14. marts
|
fredag 15. marts
|
lørdag 16. marts
|
søndag 17. marts
|
mandag 18. marts
|
tirsdag 19. marts
|
onsdag 20. marts
|
torsdag 21. marts
|
fredag 22. marts
|
lørdag 23. marts
|
søndag 24. marts
|
mandag 25. marts
|
tirsdag 26. marts
|
onsdag 27. marts
|
torsdag 28. marts
|
fredag 29. marts
|
lørdag 30. marts
|
søndag 31. marts
|
April 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
mandag 1. april
|
tirsdag 2. april
|
onsdag 3. april
|
torsdag 4. april
|
fredag 5. april
|
lørdag 6. april
|
søndag 7. april
|
mandag 8. april
|
tirsdag 9. april
|
onsdag 10. april
|
torsdag 11. april
|
fredag 12. april
|
lørdag 13. april
|
søndag 14. april
|
mandag 15. april
|
tirsdag 16. april
|
onsdag 17. april
|
torsdag 18. april
|
fredag 19. april
|
lørdag 20. april
|
søndag 21. april
|
mandag 22. april
|
tirsdag 23. april
|
onsdag 24. april
|
torsdag 25. april
|
fredag 26. april
|
lørdag 27. april
|
søndag 28. april
|
mandag 29. april
|
tirsdag 30. april
|
Maj 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
onsdag 1. maj
|
torsdag 2. maj
|
fredag 3. maj
|
lørdag 4. maj
|
søndag 5. maj
|
||
mandag 6. maj
|
tirsdag 7. maj
|
onsdag 8. maj
|
torsdag 9. maj
|
fredag 10. maj
|
lørdag 11. maj
|
søndag 12. maj
|
mandag 13. maj
|
tirsdag 14. maj
|
onsdag 15. maj
|
torsdag 16. maj
|
fredag 17. maj
|
lørdag 18. maj
|
søndag 19. maj
|
mandag 20. maj
|
tirsdag 21. maj
|
onsdag 22. maj
|
torsdag 23. maj
|
fredag 24. maj
|
lørdag 25. maj
|
søndag 26. maj
|
mandag 27. maj
|
tirsdag 28. maj
|
onsdag 29. maj
|
torsdag 30. maj
|
fredag 31. maj
|
Juni 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
lørdag 1. juni
|
søndag 2. juni
|
|||||
mandag 3. juni
|
tirsdag 4. juni
|
onsdag 5. juni
|
torsdag 6. juni
|
fredag 7. juni
|
lørdag 8. juni
|
søndag 9. juni
|
mandag 10. juni
|
tirsdag 11. juni
|
onsdag 12. juni
|
torsdag 13. juni
|
fredag 14. juni
|
lørdag 15. juni
|
søndag 16. juni
|
mandag 17. juni
|
tirsdag 18. juni
|
onsdag 19. juni
|
torsdag 20. juni
|
fredag 21. juni
|
lørdag 22. juni
|
søndag 23. juni
|
mandag 24. juni
|
tirsdag 25. juni
|
onsdag 26. juni
|
torsdag 27. juni
|
fredag 28. juni
|
lørdag 29. juni
|
søndag 30. juni
|
Juli 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
mandag 1. juli
|
tirsdag 2. juli
|
onsdag 3. juli
|
torsdag 4. juli
|
fredag 5. juli
|
lørdag 6. juli
|
søndag 7. juli
|
mandag 8. juli
|
tirsdag 9. juli
|
onsdag 10. juli
|
torsdag 11. juli
|
fredag 12. juli
|
lørdag 13. juli
|
søndag 14. juli
|
mandag 15. juli
|
tirsdag 16. juli
|
onsdag 17. juli
|
torsdag 18. juli
|
fredag 19. juli
|
lørdag 20. juli
|
søndag 21. juli
|
mandag 22. juli
|
tirsdag 23. juli
|
onsdag 24. juli
|
torsdag 25. juli
|
fredag 26. juli
|
lørdag 27. juli
|
søndag 28. juli
|
mandag 29. juli
|
tirsdag 30. juli
|
onsdag 31. juli
|
August 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
torsdag 1. august
|
fredag 2. august
|
lørdag 3. august
|
søndag 4. august
|
|||
mandag 5. august
|
tirsdag 6. august
|
onsdag 7. august
|
torsdag 8. august
|
fredag 9. august
|
lørdag 10. august
|
søndag 11. august
|
mandag 12. august
|
tirsdag 13. august
|
onsdag 14. august
|
torsdag 15. august
|
fredag 16. august
|
lørdag 17. august
|
søndag 18. august
|
mandag 19. august
|
tirsdag 20. august
|
onsdag 21. august
|
torsdag 22. august
|
fredag 23. august
|
lørdag 24. august
|
søndag 25. august
|
mandag 26. august
|
tirsdag 27. august
|
onsdag 28. august
|
torsdag 29. august
|
fredag 30. august
|
lørdag 31. august
|
September 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
søndag 1. september
|
||||||
mandag 2. september
|
tirsdag 3. september
|
onsdag 4. september
|
torsdag 5. september
|
fredag 6. september
|
lørdag 7. september
|
søndag 8. september
|
mandag 9. september
|
tirsdag 10. september
|
onsdag 11. september
|
torsdag 12. september
|
fredag 13. september
|
lørdag 14. september
|
søndag 15. september
|
mandag 16. september
|
tirsdag 17. september
|
onsdag 18. september
|
torsdag 19. september
|
fredag 20. september
|
lørdag 21. september
|
søndag 22. september
|
mandag 23. september
|
tirsdag 24. september
|
onsdag 25. september
|
torsdag 26. september
|
fredag 27. september
|
lørdag 28. september
|
søndag 29. september
|
mandag 30. september
|
Oktober 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
tirsdag 1. oktober
|
onsdag 2. oktober
|
torsdag 3. oktober
|
fredag 4. oktober
|
lørdag 5. oktober
|
søndag 6. oktober
|
|
mandag 7. oktober
|
tirsdag 8. oktober
|
onsdag 9. oktober
|
torsdag 10. oktober
|
fredag 11. oktober
|
lørdag 12. oktober
|
søndag 13. oktober
|
mandag 14. oktober
|
tirsdag 15. oktober
|
onsdag 16. oktober
|
torsdag 17. oktober
|
fredag 18. oktober
|
lørdag 19. oktober
|
søndag 20. oktober
|
mandag 21. oktober
|
tirsdag 22. oktober
|
onsdag 23. oktober
|
torsdag 24. oktober
|
fredag 25. oktober
|
lørdag 26. oktober
|
søndag 27. oktober
|
mandag 28. oktober
|
tirsdag 29. oktober
|
onsdag 30. oktober
|
torsdag 31. oktober
|
November 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
fredag 1. november
|
lørdag 2. november
|
søndag 3. november
|
||||
mandag 4. november
|
tirsdag 5. november
|
onsdag 6. november
|
torsdag 7. november
|
fredag 8. november
|
lørdag 9. november
|
søndag 10. november
|
mandag 11. november
|
tirsdag 12. november
|
onsdag 13. november
|
torsdag 14. november
|
fredag 15. november
|
lørdag 16. november
|
søndag 17. november
|
mandag 18. november
|
tirsdag 19. november
|
onsdag 20. november
|
torsdag 21. november
|
fredag 22. november
|
lørdag 23. november
|
søndag 24. november
|
mandag 25. november
|
tirsdag 26. november
|
onsdag 27. november
|
torsdag 28. november
|
fredag 29. november
|
lørdag 30. november
|
December 2024
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
søndag 1. december
|
||||||
mandag 2. december
|
tirsdag 3. december
|
onsdag 4. december
|
torsdag 5. december
|
fredag 6. december
|
lørdag 7. december
|
søndag 8. december
|
mandag 9. december
|
tirsdag 10. december
|
onsdag 11. december
|
torsdag 12. december
|
fredag 13. december
|
lørdag 14. december
|
søndag 15. december
|
mandag 16. december
|
tirsdag 17. december
|
onsdag 18. december
|
torsdag 19. december
|
fredag 20. december
|
lørdag 21. december
|
søndag 22. december
|
mandag 23. december
|
tirsdag 24. december
|
onsdag 25. december
|
torsdag 26. december
|
fredag 27. december
|
lørdag 28. december
|
søndag 29. december
|
mandag 30. december
|
tirsdag 31. december
|
Januar 2025
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
onsdag 1. januar
|
torsdag 2. januar
|
fredag 3. januar
|
lørdag 4. januar
|
søndag 5. januar
|
||
mandag 6. januar
|
tirsdag 7. januar
|
onsdag 8. januar
|
torsdag 9. januar
|
fredag 10. januar
|
lørdag 11. januar
|
søndag 12. januar
|
mandag 13. januar
|
tirsdag 14. januar
|
onsdag 15. januar
|
torsdag 16. januar
|
fredag 17. januar
|
lørdag 18. januar
|
søndag 19. januar
|
mandag 20. januar
|
tirsdag 21. januar
|
onsdag 22. januar
|
torsdag 23. januar
|
fredag 24. januar
|
lørdag 25. januar
|
søndag 26. januar
|
mandag 27. januar
|
tirsdag 28. januar
|
onsdag 29. januar
|
torsdag 30. januar
|
fredag 31. januar
|
Februar 2025
mandag | tirsdag | onsdag | torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|---|---|---|
lørdag 1. februar
|
søndag 2. februar
|
|||||
mandag 3. februar
|
tirsdag 4. februar
|
onsdag 5. februar
|
torsdag 6. februar
|
fredag 7. februar
|
lørdag 8. februar
|
søndag 9. februar
|
mandag 10. februar
|
tirsdag 11. februar
|
onsdag 12. februar
|
torsdag 13. februar
|
fredag 14. februar
|
lørdag 15. februar
|
søndag 16. februar
|
mandag 17. februar
|
tirsdag 18. februar
|
onsdag 19. februar
|
torsdag 20. februar
|
fredag 21. februar
|
lørdag 22. februar
|
søndag 23. februar
|
mandag 24. februar
|
tirsdag 25. februar
|
onsdag 26. februar
|
torsdag 27. februar
|
fredag 28. februar
|