menu_sportsrummet

Hvis du ønsker at lave et træningshold kan du skrive til os på: sportsrumifolkets@gmail.com

Sportsrummet

December 2023

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
fredag 1. december
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:00 – 17:00 House practice +45 42439939
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 2. december
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 3. december
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 House practice +45 42439939
mandag 4. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 5. december
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 6. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 7. december
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 8. december
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 9. december
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 10. december
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 11. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 12. december
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 13. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 14. december
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 15. december
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 16. december
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 17. december
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 18. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 19. december
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 20. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 21. december
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 22. december
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 23. december
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 24. december
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 25. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 26. december
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 27. december
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 28. december
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 29. december
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 30. december
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 31. december
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt

Januar 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
mandag 1. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 2. januar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 3. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 4. januar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 5. januar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 6. januar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 7. januar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 8. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 9. januar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 10. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 11. januar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 12. januar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 13. januar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 14. januar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 15. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 16. januar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 17. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 18. januar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 19. januar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 20. januar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 21. januar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 22. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 23. januar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 24. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 25. januar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 26. januar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 27. januar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 28. januar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 29. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 30. januar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 31. januar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt

Februar 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
torsdag 1. februar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 2. februar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 3. februar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 4. februar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 5. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 6. februar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 7. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 8. februar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 9. februar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 10. februar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 11. februar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 12. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 13. februar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 14. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 15. februar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 16. februar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 17. februar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 18. februar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 19. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 20. februar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 21. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 22. februar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 23. februar
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 24. februar
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 25. februar
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 26. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 27. februar
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 28. februar
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 29. februar
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt

Marts 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
fredag 1. marts
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 2. marts
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 3. marts
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 4. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 5. marts
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 6. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 7. marts
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 8. marts
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 9. marts
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 10. marts
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 11. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 12. marts
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 13. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 14. marts
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 15. marts
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 16. marts
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 17. marts
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 18. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 19. marts
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 20. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 21. marts
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 22. marts
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 23. marts
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 24. marts
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 25. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 26. marts
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 27. marts
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 28. marts
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 29. marts
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 30. marts
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 31. marts
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt

April 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
mandag 1. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 2. april
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 3. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 4. april
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 5. april
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 6. april
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 7. april
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 8. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 9. april
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 10. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 11. april
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 12. april
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 13. april
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 14. april
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 15. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 16. april
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 17. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 18. april
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 19. april
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 20. april
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 21. april
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 22. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 23. april
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 24. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 25. april
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 26. april
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 27. april
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 28. april
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 29. april
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 30. april
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt

Maj 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
onsdag 1. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 2. maj
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 3. maj
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 4. maj
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 5. maj
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 6. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 7. maj
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 8. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 9. maj
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 10. maj
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 11. maj
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 12. maj
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 13. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 14. maj
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 15. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 16. maj
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 17. maj
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 18. maj
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 19. maj
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 20. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 21. maj
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 22. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 23. maj
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 24. maj
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 25. maj
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 26. maj
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 27. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 28. maj
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 29. maj
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 30. maj
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 31. maj
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt

Juni 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
lørdag 1. juni
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 2. juni
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 3. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 4. juni
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 5. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 6. juni
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 7. juni
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 8. juni
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 9. juni
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 10. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 11. juni
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 12. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 13. juni
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 14. juni
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 15. juni
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 16. juni
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 17. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 18. juni
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 19. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 20. juni
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 21. juni
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 22. juni
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 23. juni
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 24. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 25. juni
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 26. juni
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 27. juni
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 28. juni
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 29. juni
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 30. juni
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt

Juli 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
mandag 1. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 2. juli
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 3. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 4. juli
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 5. juli
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 6. juli
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 7. juli
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 8. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 9. juli
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 10. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 11. juli
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 12. juli
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 13. juli
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 14. juli
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 15. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 16. juli
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 17. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 18. juli
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 19. juli
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 20. juli
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 21. juli
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 22. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 23. juli
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 24. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 25. juli
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 26. juli
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 27. juli
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 28. juli
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 29. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 30. juli
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 31. juli
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt

August 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
torsdag 1. august
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 2. august
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 3. august
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 4. august
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 5. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 6. august
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 7. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 8. august
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 9. august
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 10. august
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 11. august
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 12. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 13. august
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 14. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 15. august
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 16. august
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 17. august
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 18. august
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 19. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 20. august
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 21. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 22. august
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 23. august
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 24. august
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 25. august
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 26. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 27. august
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 28. august
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 29. august
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 30. august
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 31. august
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt

September 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
søndag 1. september
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 2. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 3. september
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 4. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 5. september
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 6. september
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 7. september
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 8. september
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 9. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 10. september
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 11. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 12. september
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 13. september
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 14. september
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 15. september
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 22:00 Mercury house practice 25532515
    Mercury house practice 25532515
    18:30 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 16. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 17. september
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 18. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 19. september
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 20. september
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 21. september
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 22. september
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 22:00 House Session
    House Session
    19:00 – 22:00
    Gentages månedligt
mandag 23. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
tirsdag 24. september
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 25. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 26. september
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 27. september
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 20:30 Facilitated Sparring (Muay Thai)
    Facilitated Sparring (Muay Thai)
    19:00 – 20:30
    Gentager sig hver 2 uger
  • 20:30 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:30 – 22:00
    Gentager ugentligt
lørdag 28. september
  • 10:00 – 11:30 Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    Katonah Yoga for every body with Lucky Juice Studio - 91605602
    10:00 – 11:30
    Gentager ugentligt
  • 13:00 – 15:00 Tai Chi med Tao
    Tai Chi med Tao
    13:00 – 15:00
    Gentager ugentligt
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 19:00 Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    Djembe undervisning + jam med Djembe Tribe
    16:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Open space for meditation +4591944350
    Open space for meditation +4591944350
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
søndag 29. september
  • 10:00 – 12:00 Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    Wushu - Kung Fu - Sanda with Marco 52821571
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Muay Thai
    Muay Thai
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 14:30 – 18:30 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    14:30 – 18:30
    Gentager ugentligt
mandag 30. september
  • 15:00 – 16:00 Fitness Arek 71846644
    Fitness Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:00 Tap Dance 27287414
    Tap Dance 27287414
    17:00 – 18:00
    Gentager ugentligt
  • 18:00 – 21:00 Sukamadans med Igokoloo *
    Sukamadans med Igokoloo *
    18:00 – 21:00
    Gentager ugentligt
  • 21:00 – 23:00 The House of Louboutin træning - 22574637
    The House of Louboutin træning - 22574637
    21:00 – 23:00
    Gentager ugentligt

Oktober 2024

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
tirsdag 1. oktober
  • 10:00 – 12:30 Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    Folkets Tai Chi Viggo 21497628
    10:00 – 12:30
    Gentager ugentligt
  • 12:30 – 14:30 Hatha Yoga With Row 22360730
    Hatha Yoga With Row 22360730
    12:30 – 14:30
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:30 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    17:00 – 18:30
    Gentager ugentligt
  • 18:30 – 20:00 Muay Thai! Ring 41180117*
    Muay Thai! Ring 41180117*
    18:30 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 22:00 Capoeira Training - 42717085
    Capoeira Training - 42717085
    20:00 – 22:00
    Gentager ugentligt
onsdag 2. oktober
  • 15:00 – 16:00 Fitness med Arek 71846644
    Fitness med Arek 71846644
    15:00 – 16:00
    Gentager ugentligt
  • 16:00 – 20:00 Dapka Palæstinensisk Folkedans
    Dapka Palæstinensisk Folkedans
    16:00 – 20:00
    Gentager ugentligt
  • 20:00 – 23:00 House Session - 42439939*
    House Session - 42439939*
    20:00 – 23:00
    Gentager ugentligt
torsdag 3. oktober
  • 8:00 – 9:00 Morning Muay Thai with Phichet
    Morning Muay Thai with Phichet
    8:00 – 9:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 18:45 Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    Separatist Muay Thai for women, femme, trans & enby folks
    17:00 – 18:45
    Gentager ugentligt
  • 19:15 – 21:30 Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    Hula hoop dance for everybody with Julie - 30357529
    19:15 – 21:30
    Gentager ugentligt
  • 21:30 – 23:00 Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    Separatist QTIBIPOC sessions - 42916599
    21:30 – 23:00
    Gentager ugentligt
fredag 4. oktober
  • 10:00 – 12:00 Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    Wing Tsun selvforsvar - 27281923
    10:00 – 12:00
    Gentager ugentligt
  • 17:00 – 19:00 Flamenco - for alle 50300851
    Flamenco - for alle 50300851
    17:00 – 19:00
    Gentager ugentligt
  • 19:00 – 21:00 Fri træning på måtter41180117
    Fri træning på måtter41180117
    19:00 – 21:00